...

Jsme Propertia. Zaměřujeme se na Správu majetku a jeho financování.    Více informací

Sdružujeme a propojujeme odborníky z oborů: správa majetku, finance, development a stavebnictví.

Vize není jen základní myšlenka, ale také rozhodnutí vizi zrealizovat. Naši klienti oceňují schopnost najít vždy odpovídající řešení. Cit pro detail. Smysl pro souvislosti. Rychlost a přesnost. Solidnost.

 

 

 

Zavřít

Služby

Zavřít

Plánování a řízení projektů

Cílem každého projektu je jeho dokončení v požadované kvalitě, čase a rozpočtu.

Náš tým má za sebou úspěšné dokončení mnoha projektů. Disponujeme skupinou projektových manažerů se zkušenostmi z oboru správa majetku, projektové řízení výstavby, stavebnictví a hospodaření s majetkem státu.

Investice

Sdružujeme a propojujeme odborníky z oborů: finance, správa majetku, development a stavebnictví. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni společně znásobit jedinečné know-how ve prospěch našich klientů a investorů.

Zaměřujeme se na financování odvětví s vysokou mírou bezpečnosti a stability a tou je trh nemovitostí. Náš tým hledá aktuální příležitosti na českém i mezinárodním trhu. 

Rozhodli jsme se využít efektivního a flexibilního způsobu kapitalizace prostřednictvím emise dluhopisů, které slouží k financování nemovitostní divize.

Dodávky nábytku

Hledáte moderní a nadčasový nábytek, který podtrhne originální vzhled vašeho domu, bytu či komerčních prostor? Dáváte přednost elegantním tvarům italského designu?

Naše firma spolupracuje s uznávanými evropskými designovými značkami jako jsou Arper, Alias,Tribu, Emu, Pianca, Bontempi, Zanette a jiné. Nabízíme nábytek pro privátní klientelu i komerční prostory.

Zajišťuje služby v oblasti vybavení interiérů a exteriérů od návrhu po vlastní realizaci.Po vzájemné konzultaci vám navrhneme individuální řešení interiéru.

Správa majetku

Pokud chci efektivně hospodařit s majetkem, musím přesně vědět, s čím hospodařím.

Poskytujeme Vám služby s přidanou hodnotou  :  
- pasportizace
- evidence movitého i               nemovitého majetku 
- inventarizace - periodické,     mimořádné
- facility management
- IT podpora - vlastní SW pro     správu majetku                                                                                                                                   

                                                         

 

 

 

 

Realizace

Vybraní korporátní klienti

Československá obchodní banka /  Exxon Mobil / Hochtief /  ING Real Estate CR /  Komerční banka /  Magistrát hlavního města Prahy / Metrostav /  Nestlé ČR / Sekyra Group /  Skanska /  Česká pošta / T-Mobile / Telefonica O2 / Vodafone / UZSVM (Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových) / Praha 10 - Majetková / Unicredit Bank / Česká spořitelna / Immorent / IBM / Deloitte / KPMG / Ernst & Young / Lufthansa 

Kontakt

Propertia

Podhořská 800/26, Praha 8  
Telefon : +420 733 117 777
INFO@PROPERTIA.CZ